ثبت نام انتخاب رشته سراسری 1401

داوطلب گرامی جهت ثبت نام در انتخاب رشته سراسری 1401‏‎

قبل از ثبت نام حتما موارد زیر را مطالعه ‏کنید‎

1- ‎خدمات انتخاب رشته بنیاد علمی و آموزشی ‏شفیعی‎:

-‎ارسال ‏لینک فیلم ‎ورکشاپ های تخصصی جهت افزایش آگاهی شما با موضوعات مهم مثل‎ :

‎معرفی رشته ‏ها ، دانشگاه ها ، رشته های پنهان ، دانشگاه های شرایط خاص، آشنایی با تکنیک های انتخاب رشته اصولی ،آموزش کامل اپلای کردن،رشته های ‏شناور،روش های انتقالی و تغییر رشته در دانشگاه ،آموزش انواع دوره ها،سهمیه ها،بومی گزینی ، اطلاعات لازم در مورد سطح کیفی دانشگاه ها ، ‏امکانات دانشگاه ها ، میزان اعتبار مدرک دانشگاه ها و میزان شهریه دانشگاه ها و هرچیزی که می تواند در روند انتخاب رشته شما موثر ‏باشد  ‎و هر آنچه که باید برای یک انتخاب درست و اصولی به آن آگاه باشید‎.

- ‎جلسه ‏انتخاب رشته‎ ‎خصوصی‎ ‎به صورت غیرحضوری ‏و vip .

- ‎به جز ‏جلسه انتخاب رشته خصوصی ، جهت افزایش کیفیت انتخاب رشته شما توسط یک کارگروه 30 نفره مجدد مورد بررسی قرار می ‏گیرد‎.

-‎پیگیری ‏پرونده شما به مدت 6 ماه برای بررسی تکمیل ظرفیت ها‎

-‎کتاب ‏دیجیتال معرفی رشته ها و دانشگاه ها‎

2- ‎شما فعلا با مبلغ 250 هزار تومان پیش ثبت نام و رزرو می کنید‎ ‎و فقط اجازه دارید تعدادی از ورکشاپ های ‏اولیه را مشاهده نمایید و سپس رشته های مورد علاقه خود را به ما اعلام می کنید و ما زمانی که نتایج اولیه کنکور اعلام شود کارنامه شما را بررسی ‏خواهیم کرد و به شما اطلاع می دهیم که با رتبه و وضعیتی که در کارنامه خود دارید آیا می توانید در دانشگاه و رشته مورد علاقه خود پذیرفته شوید ‏یا خیر و بعد از آن تصمیم می گیرید که ثبت نام خود را تکمیل کنید(ادامه مبلغ را پرداخت کنید) و یا انصراف دهید و مبلغ 250 هزار تومان خود را ‏پس بگیرید‎.

3- ‎به هر دلیلی که قصد انصراف داشته باشید صرفا در بازه زمانی اعلام نتایج اولیه کنکور ( اواسط مرداد) مبلغ پیش پرداخت شما (250 هزار تومان) به شما عودت داده خواهد شد‎.

4- ‎ثبت نام شما زمانی قطعی خواهد بود‎ ‎که بعد از ثبت نام از طرف بنیاد علمی و آموزشی شفیعی برای شما ‏پیامک تایید ثبت نام ارسال شود در غیر این صورت پرداخت و ثبت نام شما موفق نبوده است‎.

5- ‎در صورتی ‏که مبلغ به حساب شما برگشت داده شود ، به دلیل اختلال بانکی بوده و لطفا مجدد ثبت نام نمایید‎.

6- ‎درصورتی ‏که به دلیل ترافیک بالا یا اختلال بانکی در هر مرحله از ثبت نام با اختلال مواجه شدید و موفق به ثبت نام نشدید مجددا چند ساعت بعد تلاش ‏نمایید‎.

قبل از ورود به درگاه بانک و پنل کاربری لطفا از طریق فیلم زیر آموزش روش استفاده از پنل کاربری و درگاه ثبت نام یا خرید محصول را مشاهده نمایید تا ابهامات شما برطرف گردد.

 جهت تمایل به پیش ثبت نام و رزرو روی لینک زیر کلیک کنید

منوی سمت چپ