ثبت نام انتخاب رشته سراسری 1401

داوطلب گرامی جهت ثبت نام در انتخاب رشته سراسری 1401‏‎

قبل از ثبت نام حتما موارد زیر را مطالعه ‏کنید‎

1- ‎خدمات انتخاب رشته بنیاد علمی و آموزشی ‏شفیعی‎:

امکان مشاهده فیلم ‎ورکشاپ های مقدماتی و تخصصی (با توجه به نحوه ثبت نام شما) جهت افزایش آگاهی شما با موضوعات مهم مثل‎ :

‎معرفی رشته ‏ها ، دانشگاه ها ، رشته های پنهان ، دانشگاه های شرایط خاص، آشنایی با تکنیک های انتخاب رشته اصولی ،آموزش کامل اپلای کردن،رشته های ‏شناور،روش های انتقالی و تغییر رشته در دانشگاه ،آموزش انواع دوره ها،سهمیه ها،بومی گزینی ، اطلاعات لازم در مورد سطح کیفی دانشگاه ها ، ‏امکانات دانشگاه ها ، میزان اعتبار مدرک دانشگاه ها و میزان شهریه دانشگاه ها و هرچیزی که می تواند در روند انتخاب رشته شما موثر ‏باشد  ‎و هر آنچه که باید برای یک انتخاب درست و اصولی به آن آگاه باشید‎.

- ‎جلسه ‏انتخاب رشته‎ ‎خصوصی‎ که به دلیل شیوع ویروس کرونا و محدودیت های بهداشتی ‎به صورت غیرحضوری ‏است.

- ‎به جز ‏جلسه انتخاب رشته خصوصی ، جهت افزایش کیفیت انتخاب رشته شما توسط یک کارگروه 30 نفره مجدد مورد بررسی قرار می ‏گیرد‎.

-‎کتاب ‏دیجیتال معرفی رشته ها و دانشگاه ها‎

- لازم به ذکر است که این انتخاب رشته صرفا برای دانشگاه سراسری ( با آزمون + سوابق تحصیلی ) انجام می شود.

2- ‎در مراحل بعد جهت پرداخت وجه به درگاه بانک منتقل خواهید شد و لازم به ذکر است که ثبت نام شما زمانی موفق خواهد بود که از سمت موسسه برای شما پیامکی حاوی لینک ورود به پنل کاربری ، نام کاربری و رمز عبور ارسال شود(جهت مشاهده فیلم ورکشاپ ها ) اما در صورتی که اطمینان دارید پرداخت شما در مراحل بعدی موفق بوده است اما پیامک حاوی پنل کاربری از سمت موسسه برای شما ارسال نشده است حتما با شماره زیر تماس بگیرید و به همکاران ما اطلاع دهید: 02162999006

3- لطفا در مرحله بعد فقط اطلاعات داوطلبی که قصد ثبت نام در انتخاب رشته را دارد با دقت وارد نمایید و حتما شماره تلفن همراه داوطلب و شماره تلفن های در دسترس را وارد نمایید زیرا مراحل بعدی ثبت نام و پیگیری های آن و ارائه خدمات صرفا با ارسال پیامک به همین شماره ها انجام می شود توجه داشته باشید در صورت ورود اطلاعات غلط روند انتخاب رشته مختل می شود. و عواقب آن بر عهدۀ شما است. پس اطلاعات را به درستی و با دقت وارد کنید.

 

4- تا 48 ساعت بعد از ثبت نام مشاوران مجموعه جهت هماهنگی جلسه مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

5- بعد از ثبت نام به هیچ وجه حق انصراف ندارید و هیچ مبلغی به شما عودت نخواهد شد و لازم به ذکر است که هیچ تضمینی در زمینه انتخاب رشته وجود ندارد و انتخاب رشته‌ صرفا بر اساس احتمالات انجام می شود زیرا انتخاب دیگر داوطلبان کشور مشخص نیست و وظیفه ما صرفا افزایش آگاهی داوطلبان جهت انتخاب درست و اصولی می باشد به همرا چیدمان اصولی با رعایت بومی گزینی ها جهت افزایش شانس بیشتر و نظارت حداکثری روی انتخاب رشته ها جهت افزایش کیفیت.

منوی سمت چپ