ثبت نام انتخاب رشته سراسری 1401

داوطلب گرامی جهت ثبت نام در انتخاب رشته سراسری 1401‏‎

قبل از ثبت نام حتما موارد زیر را مطالعه ‏کنید‎

1- ‎خدمات انتخاب رشته بنیاد علمی و آموزشی ‏شفیعی‎:

امکان مشاهده فیلم ‎ورکشاپ های مقدماتی و تخصصی (با توجه به نحوه ثبت نام شما) جهت افزایش آگاهی شما با موضوعات مهم مثل‎ :

‎معرفی رشته ‏ها ، دانشگاه ها ، رشته های پنهان ، دانشگاه های شرایط خاص، آشنایی با تکنیک های انتخاب رشته اصولی ،آموزش کامل اپلای کردن،رشته های ‏شناور،روش های انتقالی و تغییر رشته در دانشگاه ،آموزش انواع دوره ها،سهمیه ها،بومی گزینی ، اطلاعات لازم در مورد سطح کیفی دانشگاه ها ، ‏امکانات دانشگاه ها ، میزان اعتبار مدرک دانشگاه ها و میزان شهریه دانشگاه ها و هرچیزی که می تواند در روند انتخاب رشته شما موثر ‏باشد  ‎و هر آنچه که باید برای یک انتخاب درست و اصولی به آن آگاه باشید‎.

- ‎جلسه ‏انتخاب رشته‎ ‎خصوصی‎ به دلیل شیوع ویروس کرونا و محدودیت های بهداشتی ‎به صورت غیرحضوری ‏و vip

- ‎به جز ‏جلسه انتخاب رشته خصوصی ، جهت افزایش کیفیت انتخاب رشته شما توسط یک کارگروه 30 نفره مجدد مورد بررسی قرار می ‏گیرد‎.

-‎پیگیری ‏پرونده شما به مدت 6 ماه برای بررسی تکمیل ظرفیت ها‎

-‎کتاب ‏دیجیتال معرفی رشته ها و دانشگاه ها‎

- لازم به ذکر است که این انتخاب رشته صرفا برای دانشگاه سراسری ( با آزمون + سوابق تحصیلی ) انجام می شود.

2- ‎در مراحل بعد جهت پرداخت وجه به درگاه بانک منتقل خواهید شد و لازم به ذکر است که ثبت نام شما زمانی موفق خواهد بود که از سمت موسسه برای شما پیامکی حاوی لینک ورود به پنل کاربری ، نام کاربری و رمز عبور ارسال شود(جهت مشاهده فیلم ورکشاپ ها ) اما در صورتی که اطمینان دارید پرداخت شما در مراحل بعدی موفق بوده است اما پیامک حاوی پنل کاربری از سمت موسسه برای شما ارسال نشده است حتما با شماره زیر تماس بگیرید و به همکاران ما اطلاع دهید: 02162999006

3- ‎در صورتی ‏که مبلغ به حساب شما برگشت داده شود ، به دلیل اختلال بانکی بوده و لطفا مجدد ثبت نام نمایید‎.

4- ‎درصورتی ‏که به دلیل ترافیک بالا یا اختلال بانکی در هر مرحله از ثبت نام با اختلال مواجه شدید و موفق به ثبت نام نشدید مجددا چند ساعت بعد تلاش ‏نمایید‎.

5- لطفا در مرحله بعد فقط اطلاعات داوطلبی که قصد ثبت نام در انتخاب رشته را دارد با دقت وارد نمایید و حتما شماره تلفن همراه داوطلب و شماره تلفن های در دسترس را وارد نمایید زیرا مراحل بعدی ثبت نام و پیگیری های آن و ارائه خدمات صرفا با ارسال پیامک به همین شماره ها انجام می شود توجه داشته باشید در صورت ورود اطلاعات غلط روند انتخاب رشته مختل می شود. و عواقب آن بر عهدۀ شما است. پس اطلاعات را به درستی و با دقت وارد کنید.

‎6- قبل از هر چیز از خاموش بودن فیلتر شکن یا vpn خود مطمئن شوید.

7- مبلغ کل انتخاب رشته 3.250.000 تومان می باشد.

8- تا 48 ساعت بعد از ثبت نام مشاوران مجموعه جهت هماهنگی جلسه مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

9- بعد از ثبت نام به هیچ وجه حق انصراف ندارید و هیچ مبلغی به شما عودت نخواهد شد.

قبل از ورود به درگاه بانک و پنل کاربری لطفا از طریق فیلم زیر آموزش روش استفاده از پنل کاربری و درگاه ثبت نام یا خرید محصول را مشاهده نمایید تا ابهامات شما برطرف گردد.

 جهت ثبت نام روی لینک زیر کلیک کنید

منوی سمت چپ