ثبت نام انتخاب رشته سراسری 1400

داوطلب گرامی جهت ثبت نام در انتخاب رشته سراسری 1400

قبل از ثبت نام حتما موارد زیر را مطالعه کنید

 

1- مبلغ کل انتخاب رشته 2.250.000 تومان می باشد

2- دو روش برای ثبت نام وجود دارد

الف) روش ثبت نام قطعی و یک جا : کل مبلغ را پرداخت می کنید و تمام فیلم های ورکشاپ ها و خدمات لازم به صورت کامل به شما تعلق می گیرد و جلسه انتخاب رشته شما قطعی می شود و شما نسبت به دیگر داوطلبان در اولویت ما هستید.

ب) روش رزرو و پیش ثبت نام : ابتدا با مبلغ 250 هزار تومان رزرو میکنید و صرفا ورکشاپ های مقدماتی(صرفا بخشی از ورکشاپ ها) برای شما ارسال می شود سپس بعد ازاعلام نتایج اولیه کنکور با مشاهده رتبه خود تصمیم خواهید گرفت که تمایل به تکمیل ثبت نام دارید یا خیر! در صورت تمایل به تکمیل ثبت نام ، ادامه مبلغ را پرداخت می کنید و ادامه ورکشاپ ها برای شما ارسال می شود و انتخاب رشته شما انجام می گردد و اگر قصد انصراف داشتید مبلغ پیش پرداخت عودت داده می شود، البته لازم به ذکر است که داوطلبان رزروی و پیش ثبت نامی  در صورتی که در مراحل بعدی می توانند تکمیل ثبت نام کنند که ظرفیت موسسه تکمیل نشده باشد چرا که اولویت با داوطلبان ثبت نام قطعی است.

3- به یاد داشته باشید اگر داوطلب رزروی هستید تا قبل از اعلام نتایج اولیه کنکور یعنی بازه زمانی حدودا 10 مرداد امکان انصراف و عودت مبلغ پیش پرداخت وجود ندارد و جهت انصراف و عودت مبلغ صرفا از بازه اعلام نتایج اولیه با موسسه تماس بگیرید وبعد ازتکمیل ثبت نام  و یا ثبت نام قطعی  به هیچ عنوان اجازه انصراف  ندارید زیرا لینک ورکشاپ های تخصصی برای شما ارسال شده است و هیچ مبلغی به شما عودت داده نخواهد شد.

4- خدمات انتخاب رشته بنیاد علمی و آموزشی شفیعی (بعد از تکمیل ثبت نام و ثبت نام قطعی):

-ارسال لینک فیلم  ورکشاپ های تخصصی جهت افزایش آگاهی شما با موضوعات مهم مثل :

معرفی رشته ها ، دانشگاه ها ، رشته های پنهان ، دانشگاه های شرایط خاص، آشنایی با تکنیک های انتخاب رشته اصولی ،آموزش کامل اپلای کردن،رشته های شناور،روش های انتقالی و تغییر رشته در دانشگاه ،آموزش انواع دوره ها،سهمیه ها،بومی گزینی ، اطلاعات لازم در مورد سطح کیفی دانشگاه ها ، امکانات دانشگاه ها ، میزان اعتبار مدرک دانشگاه ها و میزان شهریه دانشگاه ها و هرچیزی که می تواند در روند انتخاب رشته شما موثر باشد  و هر آنچه که باید برای یک انتخاب درست و اصولی به آن آگاه باشید.

- دریافت فرم علاقه مندی شما نسبت به رشته ، دانشگاه و شهر مورد علاقه شما جهت ادامه تحصیل ، که تا قبل از جلسه انتخاب رشته آگاهی لازم را نسبت به شما داشته باشیم.

- انتخاب رشته شما به صورت غیرحضوری خصوصی و vip انجام می شود.

- به جز جلسه انتخاب رشته خصوصی ، جهت افزایش کیفیت انتخاب رشته شما توسط یک کارگروه 30 نفره مجدد مورد بررسی قرار می گیرد.

- انتخاب رشته شما حداقل تا 6 ماه توسط مشاورین مجموعه جهت اعمال و پیگیری اصلاحیه ها و تکمیل ظرفیت ها به صورت مستمر پیگیری می شود.

- تمام خدمات لازم برای یک انتخاب رشته اصولی در این مجموعه به شما ارائه می شود .

5- ثبت نام شما زمانی قطعی خواهد بود که بعد از ثبت نام از طرف بنیاد علمی و آموزشی شفیعی برای شما پیامک تایید ثبت نام ارسال شود در غیر این صورت پرداخت و ثبت نام شما موفق نبوده است.

6- در صورتی که مبلغ به حساب شما برگشت داده شود ، به دلیل اختلال بانکی بوده و لطفا مجدد ثبت نام نمایید.

7- درصورتی که به دلیل ترافیک بالا یا اختلال بانکی در هر مرحله از ثبت نام با اختلال مواجه شدید و موفق به ثبت نام نشدید مجددا چند ساعت بعد ثبت نام نمایید.

 جهت تمایل به ثبت نام قطعی ویا رزرو روی لینک مورد نظر کلیک کنید

 

 جهت ثبت نام و رزرو روی تصویر کلیک کنید

منوی سمت چپ