ثبت نام انتخاب رشته سراسری 1400

داوطلب گرامی جهت ثبت نام در انتخاب رشته سراسری 1400

قبل از ثبت نام حتما موارد زیر را مطالعه کنید

1- مبلغ کل انتخاب رشته 2.250.000 تومان می باشد

پس از ثبت نام و پرداخت مبلغ ،لینک مشاهده  تمام فیلم های ورکشاپ ها برای شما پیامک می شود و همکاران ما جهت جلسه مشاوره با شما تماس می گیرند.

2- به یاد داشته باشید اگر داوطلب رزروی هستید از طریق لینک زیر اقدام به تکمیل ثبت نام کنید و بعد از تکمیل ثبت نام و یا ثبت نام قطعی به هیچ عنوان اجازه انصراف  ندارید زیرا لینک ورکشاپ های تخصصی برای شما ارسال شده است و شما یک ظرفیت از مارا مسدود کرده اید پس هیچ مبلغی به شما عودت داده نخواهد شد.

3- خدمات انتخاب رشته بنیاد علمی و آموزشی شفیعی (بعد از تکمیل ثبت نام و ثبت نام قطعی):

-ارسال لینک فیلم  ورکشاپ های تخصصی جهت افزایش آگاهی شما با موضوعات مهم مثل :

معرفی رشته ها ، دانشگاه ها ، رشته های پنهان ، دانشگاه های شرایط خاص، آشنایی با تکنیک های انتخاب رشته اصولی ،آموزش کامل اپلای کردن،رشته های شناور،روش های انتقالی و تغییر رشته در دانشگاه ،آموزش انواع دوره ها،سهمیه ها،بومی گزینی ، اطلاعات لازم در مورد سطح کیفی دانشگاه ها ، امکانات دانشگاه ها ، میزان اعتبار مدرک دانشگاه ها و میزان شهریه دانشگاه ها و هرچیزی که می تواند در روند انتخاب رشته شما موثر باشد  و هر آنچه که باید برای یک انتخاب درست و اصولی به آن آگاه باشید.- انتخاب رشته شما به صورت غیرحضوری خصوصی و vip انجام می شود.

- به جز جلسه انتخاب رشته خصوصی ، جهت افزایش کیفیت انتخاب رشته شما توسط یک کارگروه 30 نفره مجدد مورد بررسی قرار می گیرد.

- لازم به ذکر است که پس از ثبت نام قطعی وظیفه موسسه صرفا ارائه فیلم های آموزشی در مورد انتخاب رشته و جلسه مشاوره و انتخاب رشته به صورت غیرحضوری است و هیچ تعهد و تضمینی در قبال قبولی شما در رشته یا دانشگاه خاصی را ندارد.

4- ثبت نام شما زمانی قطعی خواهد بود که بعد از ثبت نام از طرف بنیاد علمی و آموزشی شفیعی برای شما پیامک تایید ثبت نام ارسال شود در غیر این صورت پرداخت و ثبت نام شما موفق نبوده است.

5- در صورتی که مبلغ به حساب شما برگشت داده شود ، به دلیل اختلال بانکی بوده و لطفا مجدد ثبت نام نمایید.

6- درصورتی که به دلیل ترافیک بالا یا اختلال بانکی در هر مرحله از ثبت نام با اختلال مواجه شدید و موفق به ثبت نام نشدید مجددا چند ساعت بعد ثبت نام نمایید.

 جهت تمایل به ثبت نام قطعی روی لینک زیر کلیک کنید

منوی سمت چپ