انتخاب رشته کنکور سراسری

قبل از هر چیز ابتدا فیلم زیر را با دقت مشاهده فرمایید استاد شفیعی در فیلم زیر توضیحات لازم را در مورد انتخاب رشته داده است

این فیلم به تمام ابهامات شما پاسخ می دهد

 

جهت مشاهده رزومه درخشان انتخاب رشته ما در سال های گذشته روی تصویر زیر کلیک کنید

خدمات انتخاب رشته بنیاد علمی و آموزشی شفیعی

1- انتخاب رشته شما به صورت خصوصی و vip انجام می شود.

2- به جز جلسه انتخاب رشته خصوصی ، جهت افزایش کیفیت انتخاب رشته شما توسط یک کارگروه 30 نفره مجدد مورد بررسی قرار می گیرد.

3- برگزاری ورکشاپ های آموزشی ویژه با موضوعات خاص که می تواند در روند انتخاب رشته شما موثر باشد مانند آشنایی با رشته ها و دانشگاه ها ، آشنایی با رشته های پنهان ، آشنایی با تکنیک های انتخاب رشته اصولی و هر آنچه که باید برای یک انتخاب درست و اصولی به آن آگاه باشید.

 4- انتخاب رشته شما حداقل تا 6 ماه توسط مشاورین مجموعه جهت اعمال و پیگیری اصلاحیه ها و تکمیل ظرفیت ها به صورت مستمر پیگیری می شود.

5- تمام اطلاعات لازم در مورد سطح کیفی دانشگاه ها ، امکانات دانشگاه ها ، میزان اعتبار مدرک دانشگاه ها و میزان شهریه دانشگاه ها و ... به صورت کامل در اختیار شما قرار می گیرد تا بتوانید انتخاب اصولی و دقیقی داشته باشید.

6- مشاورین مجموعه به تمامی قوانین و تبصره هایی که بعدا در امر انتقالی و تغییر رشته و اپلای کردن ممکن است به آن نیاز پیدا کنید آگاه هستند و شما را از آن ها مطلع می کنند.

7- تمام خدمات لازم برای یک انتخاب رشته اصولی در این مجموعه به شما ارائه می شود .

در صورت بروز هرگونه خطا یا مشکل زمان روند ثبت نام و یا نیاز به کمک و راهنمایی بیشتر با شماره تلفن زیر تماس بگیرید.

021-62999006

منوی سمت چپ