ثبت نام انتخاب رشته کنکور1399 شروع شد (ظرفیت محدود)

قوانین و تعهدات

1- عملیات انتخاب رشته به صورت کارگروه انجام می شود.

2- شخص استاد علیرضا شفیعی روی انتخاب رشته شما نظارت خواهد داشت.

3- پرداخت به صورت زیر خواهد بود:

کل مبلغ انتخاب رشته 1250.000 تومان می باشد که ابتدا با مبلغ 200.000 تومان پیش ثبت نام و مابقی مبلغ را در زمان جلسه انتخاب رشته پرداخت خواهید کرد.

4- در صورتی که برای انتخاب رشته ثبت نام کامل یا پیش ثبت نام انجام دهید و بعد از اعلام نتایج و تا قبل از شرکت در جلسه خصوصی به هر دلیلی از انتخاب رشته منصرف شوید مبلغ پرداختی به طور کامل به شما بازگردانده خواهد شد.

5- مبلغ پرداختی شما فقط جهت انتخاب رشتۀ کنکور سراسری(تمام رشته های باآزمون و با سوابق تحصیلی یکی از رشته های اصلی ریاضی،تجربی،انسانی به همراه یکی از رشته های هنر و زبان به صورت کامل می باشد) و متعهد هستیم تا دو ترم دانشگاهی (6ماه) تمام تکمیل ظرفیت ها و اصلاحیه ها را برای شما پیگیری کنیم 

6- پس از ثبت نام فیش و کد رهگیری را که سایت به شما اعلام می کند را نزد خود نگهداری فرمایید چرا که در روز انتخاب رشته توسط این کد رهگیری تمام امور شما پیگیری خواهد شد.

7- بعد از ثبت نام همکاران ما از طریق تماس تلفنی یا پیام کوتاه و یا پست الکترونیک با شما تماس می گیرند.

8- انتخاب رشته شما می تواند با توجه به تمایل شخصی و نظر شما به یکی از دو صورت حضوری یا غیر حضوری انجام شود.

9- انتخاب رشته شما به صورت خصوصی و VIP انجام می شود.

10- از حسن اعتماد شما به مجموعه بنیادعلمی و آموزشی شفیعی سپاسگزاریم و تمام تلاش خود را می کنیم ، بهترین انتخاب رشته ممکن را برای شما انجام دهیم.

11- ظرفیت ما بسیار محدود است زیرا به دلیل شرایط کرونا ما حداکثر 150 نفر انتخاب رشته خواهیم داشت و اگر در مراحل بعدی(پرداخت بانک) موفق به ثبت نام نشدید به این معنی است که ظرفیت ما تکمیل شده است و در روزهای بعد مجدد تلاش کنید شاید فردی انصراف داده بود و بتوانید جایگزین شوید

12- قبل از پرداخت ادامه مبلغ و تسویه حساب کامل ونهایی (یعنی روز شرکت در جلسه انتخاب رشته) کارنامه شما توسط ما بررسی می شود و به شما اعلام میکنیم که  با این رتبه با توجه به ظرفیت های سال جدید می توانیم در چه رشته و دانشگاه هایی شما را پذیرفته و قبول کنیم، در صورتی که با رشته و دانشگاه های مورد علاقه شما یکسان نبود می توانید انصراف دهید و مبلغ رزوی خود را کامل پس بگیرید و جلسه رسمی انتخاب رشته را شروع نکنید.

13- بعد از جلسه انتخاب رشته و اتمام انتخاب رشته و چیدمان نهایی همچنان شما را تنها نمیگذاریم و یکی از مشاورین متخصص مجموعه به شما متصل می شود تا در مراحل بعدی مثل ثبت نام دانشگاه و یا هرنوع مشکل و ابهام احتمالی شما تنها نباشید و همواره پاسخگوی شما باشد(حداقل 6 ماه) 

 

منوی سمت چپ