سوالات احتمالی کنکور (تضمینی) = پکیج +60 درصد

پکیج مثبت 60 درصد (در کمتر از 100 روز رتبه زیر 1000 شو)

در کمتر از ۱۰۰ روز رتبه زیر ۱۰۰۰ کنکور شو بدون اینکه حتی از قبل چیزی خونده باشی⁉️

قبل از هر چیز باید به این نکته توجه کنید که برای کسب رتبه زیر 1000 کشوری(یعنی رتبه زیر 100 سهمیه ، رتبه ای که باهاش میتونی هر ررشته و دانشگاهی قبول بشی) باید میانگین در کنکورر 60 درصد بزنید( طبق گزارش سازمان سنجش در هفته نامه پیک سنجش به شماره 1256و1257و1258)

پس با میانگین 60 درصد در کنکور قطعا به نتیجه دلخواهتون میرسید

حالا چطوری میتونیم زیر 100 روز به این میانگین برسیم؟؟؟

حتما رزومه قبولی داوطلبان سال های قبل مارو تماشا کنید ، تمام رزومه ها به صورت مستند در سایت موجود هستند و کارنامه و فیلم شخص دانش آموز در بخش رزومه ها موجوده حتما یه سری به این رزومه ها بزنید و حرف های این داوطلبان رو با دقت گوش کنید تا کلی انرژی و انگیزه بگیرید خیلی از این دانش آموزها زیر 30 روز به رتبه زیر 1000 رسیدند و در رشته های تاپی مثل داروسازی،پزشکی،تربیت معلم،هوافضا و ..... در دانشگاه های تاپ مثل تهران،امیرکبیر و .... قبول شدند .

 به جرات ما مبدع رتبه زیر 1000 شدن در کمتر از 100 روز هستیم و بیشترین رزومه قبولی رو داریم 

اما رمز موفقیت این دانش آموزا و ساختار پکیج مثبت 60 چیه:

خدمات پکیج مثبت 60 درصد :

1) جلسه مشاوره و مهندسی مباحث و برنامه درسی قوی  برای زمان باقیمانده تا کنکور:

به محض اینکه محصول را با موفقیت خرید کردید، یکی از مشاوران حرفه ای موسسه براتون مهندسی مباحث میکنه

حالا مهندسی مباحث اصلا چیه:

حذف مباحث غیر ضروری و کم اهمیت که بار تستی زیادی ندارند و فقط  وقت شمارو تلف میکنند ، مشاور مجرب ما در جلسه ای تخصصی با توجه به پایه درسی شما بین 30 تا 40 درصد مباحث رو حذف میکند چون شما قراره در کنکور فقط به 60 درصد سوالات پاسخ بدهید و یک برنامه جامع برای از الان تا کنکور به شما میدهد.

2) کتاب سوالات احتمالی کنکور (کم حجم و زود بازده)

شما فرصتی برای خواندن کتاب های حجیم ندارید ، کتاب هایی که اصلا بازدهی ندارند ، شما باید چیزی رو بخونید که قراره دقیقا ازش سوال طرح بشه یعنی شبیه ترین سوالات به کنکور سراسری

کتاب سوالات احتمالی توسط بهترین اساتید کنکور و رتبه های تک رقمی کنکور سال های قبل تالیف شده و با حجم کم ، بالاترین بازدهی رو داره و به جای استفاده از تست های غیر ضروری و حاشیه ای که سالهاست دیگه ازشون سوال طرح نمیشه از تیپ و الگوی تست های کنکور به سبک جدید استفاده کرده و به جرات میتونم بگم اگه دانش آموزی روی تیپ و الگوی همین تست ها مسلط بشه میتونه به 60 درصد سوالات کنکور به راحتی پاسخ بده به عنوان مثال برای درس عربی 185 تست در این کتاب آورده شده است که قطعا 60 درصد سوالات کنکور خارج از این تیپ بندی و الگو طرح نخواهند شد و مولفان و اساتید ما با تجربه چند ساله به این الگو ها دست پیدا کرده اند.

3) فیلم های جمع بندی تمام دروس با بهترین اساتید

ما شما رو صرفا با کتاب سوالات احتمالی تنها نمیزاریم چون ممکنه شما مباحث خیلی از دروس را بلد نباشید و به قول گفتنی صفر باشید پس فیلم جمع بندی تمام دروس رو با بهترین اساتید در اختیارتون میزاریم که این فیلم ها زمان زیادی از شما نمیگیره اما به جرات اگه وقت بزارید و این فیلم ها را مشاهده کنید قطعا به میانگین 60 درصد خواهید رسید و اساتید ما با مهارت خاصی در این فیلم ها تدریس کرده اند به شکلی که در کمترین زمان ،  بالاترین بهره وری را داشته باشید به عنوان مثال:

کل فیلم های دروس رشته تجربی  ---->  120 ساعت

کل فیلم های رشته ریاضی ---->  117 ساعت

کل فیلم های رشته انسانی ---->  77 ساعت

یعنی اگه روزی 10 ساعت وقت بزارید 10 روزه

روزی 5 ساعت وققت بزاریید 20 روزه

و اگه در بدترین حالت فقط روزی 3 ساعت وقت بزارید یک ماهه

تمام این فیلم هارو میتونید تماشا کنید و رتبه زیر 1000 بشید

در جدول زیر زمان لازم برای مشاهده فیلم ها و تحلیل و یادگیری سوالات احتمالی را تشریح کردیم:

4) 15 دوره آزمون شبیه ساز کنکور

برای دوران جمع بندی شما هم به فکر بودیم و تنهاتون نزاشتیم  و 15 دوره آزمون شبیه ساز ، منطبق با استانداردهای کنکور رو براتون آماده کردیم ، کاملا شبیه دفترچه و پاسخبرگ کنکور که دیگه بعد از خرید این پکیج از هر منبعی بی نیاز بشید.( به همراه پاسخ کلیدی و تشریحی)

5) فیلم آموزش تکنیک های تست زنی و مدیریت آزمون جهت افزایش تراز و درصد و آموزش تست زنی سریع

هر آنچه از مدیریت جلسه کنکور ، تکنیک تست زنی ، مدیریت آزمون و ... باید بدونید رو در قالب یک فیلم آموزشی بهتون یاد میدیم.

6) پوستر لغات مهم عربی ، ادبیات ، زبان و پیام آیات و روایات دین وزندگی در یک نگاه

7) سوالات احتمالی امتحانات نهایی :

ما حتی در امتحانات نهایی نیز شما را تنها نگذاشته ایم و از آنجایی که سهم امتحانات نهایی در کنکور سراسری 40 درصد به صورت مستقیم می باشد امتحانات نهایی شما نقش به سزایی در سرنوشت کنکور شما دارد از همین رو در کنار خدمات بالا کتاب سوالات احتمالی امتحانات نهایی را نیز در پکیج مثبت 60 قراره داده ایم.

حالا خودتون بگید واقعا برای موفقیت در کنکور چیز دیگه ای هم لازمه؟

1) جلسه مشاوره و مهندسی مباحث و برنامه درسی قوی  برای زمان باقیمانده تا کنکور:

2) کتاب سوالات احتمالی کنکور (کم حجم و زود بازده)

3) فیلم های جمع بندی تمام دروس با بهترین اساتید

4) 15 دوره آزمون شبیه ساز کنکور

5) فیلم آموزش تکنیک های تست زنی و مدیریت آزمون جهت افزایش تراز و درصد و آموزش تست زنی سریع

6) پوستر لغات مهم عربی ، ادبیات ، زبان و پیام آیات و روایات دین وزندگی در یک نگاه

7) سوالات احتمالی امتحانات نهایی

از کجا معلوم با این پکیج میشه در کمتر از 100 روز رتبه زیر 1000 شد؟

اولا رزومه سال های قبل ما نشون دهنده کیفیت و نتیجه بخش بودن این پکیج هست ، اما با توجه به ویژگی ها و منطقی که پشت این پکیج وجود داره با کمی دقت و تدبیر مخصوصا در بخش مهندسی مباحث و فیلم های جمع بندی و سوالات احتمالی در ناخودآگاه فقط به یک نتیجه میرسید که هیچ پکیجی جز پکیج 60درصد  نمیتونه موفقیت شمارو در کمترین زمان ممکن تضمین کنه !!!

قبل از هرچیز پیشنهاد میکنیم حتما فیلم زیر و رزومه های قبلی سال گذشته ما را با دقت مشاهده کنید و بعد از آن برای خرید پکیج تصمیم بگیرید.

  • در نهایت جهت خرید پکیج مثبت 60 درصد یا دریافت اطلاعات بیشتر به پایین صفحه بروید و وارد لینک (اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان) شوید.

توضیح کامل استاد شفیعی در مورد خدمات پکیج مثبت 60 درصد

جهت مشاهده رزومۀ دانش آموزان سال های گذشته ما که توانستند در کوتاه ترین زمان ممکن در بهترین رشته ها و دانشگاه ها پذیرفته شوند به صفحه زیر مراجعه نمایید.

لطفا جهت خرید پکیج مثبت 60 درصد یا دریافت اطلاعات بیشتر ابتدا وارد لینک زیر شوید و اطلاعات خود را وارد نمایید تا مشاوران ما با شما تماس حاصل نمایند و بعد از یک جلسه رایگان مشاوره در صورت نیاز پکیج را خریداری نمایید.

منوی سمت چپ